دوره 15، شماره 2 - ( 7-1399 )                   جلد 15 شماره 2 صفحات 207-221 | برگشت به فهرست نسخه ها

XML Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:

in this Volume T N O A. ABSTRACTS IN PERSIAN Vol.15, No.2. IJMSI. 2020; 15 (2) :207-221
URL: http://ijmsi.ir/article-1-2014-fa.html
ABSTRACTS IN PERSIAN Vol.15, No.2. مجله علوم ریاضی و انفورماتیک. 1399; 15 (2) :207-221

URL: http://ijmsi.ir/article-1-2014-fa.html


چکیده:  
Please see the full text contains the Pesian abstracts for this volume.
نوع مطالعه: پژوهشي | موضوع مقاله: تخصصي

ارسال نظر درباره این مقاله : نام کاربری یا پست الکترونیک شما:
CAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علوم ریاضی و انفورماتیک می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 All Rights Reserved | Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

Designed & Developed by : Yektaweb