دوره 16، شماره 2 - ( 7-1400 )                   جلد 16 شماره 2 صفحات 29-25 | برگشت به فهرست نسخه ها


XML Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:

Madadi- Dargahi S, Nasr-Azadani M A. Erratum‎ " ‎Some result on simple hyper K‎- ‎algebras‎ ", ‎Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics‎ ‎Vol‎. ‎3‎, ‎No‎. ‎2 (2008)‎, ‎pp‎. ‎29-48. IJMSI 2021; 16 (2) :25-29
URL: http://ijmsi.ir/article-1-1152-fa.html
Erratum‎ " ‎Some result on simple hyper K‎- ‎algebras‎ ", ‎Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics‎ ‎Vol‎. ‎3‎, ‎No‎. ‎2 (2008)‎, ‎pp‎. ‎29-48. مجله علوم ریاضی و انفورماتیک 1400; 16 (2) :29-25

URL: http://ijmsi.ir/article-1-1152-fa.html


چکیده:  
‎‎In this manuscript we show that the Theorem 3.28cite{C} is not correct in generally and modify it‎.
نوع مطالعه: پژوهشي | موضوع مقاله: تخصصي

ارسال نظر درباره این مقاله : نام کاربری یا پست الکترونیک شما:
CAPTCHA

بازنشر اطلاعات
Creative Commons License این مقاله تحت شرایط Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License قابل بازنشر است.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علوم ریاضی و انفورماتیک می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 CC BY-NC 4.0 | Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

Designed & Developed by : Yektaweb