دوره 9، شماره 1 - ( 2-1393 )                   جلد 9 شماره 1 صفحات 107-99 | برگشت به فهرست نسخه ها

XML Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:

in This Volume N O A. ABSTRACTS IN PERSIAN - Vol. 9, No. 1. IJMSI 2014; 9 (1) :99-107
URL: http://ijmsi.ir/article-1-844-fa.html
ABSTRACTS IN PERSIAN - Vol. 9, No. 1. مجله علوم ریاضی و انفورماتیک. 1393; 9 (1) :99-107

URL: http://ijmsi.ir/article-1-844-fa.html


چکیده:  

Please see the full text contains the Pesian abstracts for this volume.

نوع مطالعه: گزارش مورد | موضوع مقاله: عمومى

ارسال نظر درباره این مقاله : نام کاربری یا پست الکترونیک شما:
CAPTCHA

بازنشر اطلاعات
Creative Commons License این مقاله تحت شرایط Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License قابل بازنشر است.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علوم ریاضی و انفورماتیک می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2024 CC BY-NC 4.0 | Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

Designed & Developed by : Yektaweb