دوره 15، شماره 1 - ( 1-1399 )                   جلد 15 شماره 1 صفحات 161-174 | برگشت به فهرست نسخه ها

XML Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:

in this Volume T N O A. ABSTRACTS IN PERSIAN Vol.15, No.1. IJMSI. 2020; 15 (1) :161-174
URL: http://ijmsi.ir/article-1-1958-fa.html
ABSTRACTS IN PERSIAN Vol.15, No.1. مجله علوم ریاضی و انفورماتیک. 1399; 15 (1) :161-174

URL: http://ijmsi.ir/article-1-1958-fa.html


چکیده:  
Please see the full text contains the Pesian abstracts for this volume.
نوع مطالعه: پژوهشي | موضوع مقاله: عمومى

ارسال نظر درباره این مقاله : نام کاربری یا پست الکترونیک شما:
CAPTCHA

بازنشر اطلاعات
Creative Commons License این مقاله تحت شرایط Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License قابل بازنشر است.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علوم ریاضی و انفورماتیک می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 CC BY-NC 4.0 | Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

Designed & Developed by : Yektaweb