دوره 14، شماره 2 - ( 7-1398 )                   جلد 14 شماره 2 صفحات 185-200 | برگشت به فهرست نسخه ها

XML Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:

In This Volume T N O A. ABSTRACTS IN PERSIAN Vol.14, No.2. IJMSI. 2019; 14 (2) :185-200
URL: http://ijmsi.ir/article-1-1918-fa.html
ABSTRACTS IN PERSIAN Vol.14, No.2. مجله علوم ریاضی و انفورماتیک. 1398; 14 (2) :185-200

URL: http://ijmsi.ir/article-1-1918-fa.html


چکیده:  
Please see the full text contains the Pesian abstracts for this volume.
نوع مطالعه: پژوهشي | موضوع مقاله: عمومى

ارسال نظر درباره این مقاله : نام کاربری یا پست الکترونیک شما:
CAPTCHA

بازنشر اطلاعات
Creative Commons License این مقاله تحت شرایط Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License قابل بازنشر است.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علوم ریاضی و انفورماتیک می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 CC BY-NC 4.0 | Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

Designed & Developed by : Yektaweb