دوره 15، شماره 1 - ( 1-1399 )                   جلد 15 شماره 1 صفحات 15-21 | برگشت به فهرست نسخه ها


XML Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:

Shabani-Solt. H, Yusefnejad N, Janfada A S. On the Diophantine Equation x^6+ky^3=z^6+kw^3. IJMSI. 2020; 15 (1) :15-21
URL: http://ijmsi.ir/article-1-1004-fa.html
On the Diophantine Equation x^6+ky^3=z^6+kw^3. مجله علوم ریاضی و انفورماتیک. 1399; 15 (1) :15-21

URL: http://ijmsi.ir/article-1-1004-fa.html


چکیده:  

نوع مطالعه: پژوهشي | موضوع مقاله: تخصصي

فهرست منابع
1. A. Choudhry, Symmetric Diophantine equations, Rocky Mountain J. Math., 34(4), (2004), 1281-1248. [DOI:10.1216/rmjm/1181069800]
2. H. Inose, On certain Kummer surface which can be realized as non-singular quartic surfaces in P^3, J. Fac. Sci. Univ. Tokyo, 23, (1476), 545-560.
3. A. S. Janfada and A. Abbaspoor, On Diophantine equations X^6+6Z^3=Y^6 ± 6W^3, Int. J. Pure and App. Math., 105(4), (2015), 709-713. [DOI:10.12732/ijpam.v105i4.10]
4. M. Kuwata, Elliptic fibrations on quartic K3 surfaces with large Picard numbers, Pacific J. Math., 171(1), (1995) 231-243. [DOI:10.2140/pjm.1995.171.231]
5. T. N. Shorey and R. Tijdeman, Exponential Diophantine equations, Cambridge University Press, 1986. [DOI:10.1017/CBO9780511566042]
6. L. C. Washington, Elliptic curves: Number theory and cryptography, Second edition, Taylor & Francis Group LLC, 2008. [DOI:10.1201/9781420071474]

ارسال نظر درباره این مقاله : نام کاربری یا پست الکترونیک شما:
CAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علوم ریاضی و انفورماتیک می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2021 CC BY-NC 4.0 | Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

Designed & Developed by : Yektaweb