دوره 11، شماره 2 - ( 8-1395 )                   جلد 11 شماره 2 صفحات 149-160 | برگشت به فهرست نسخه ها


XML Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:

In This Volume N O A. ABSTRACTS IN PERSIAN Vol.11,No.2. IJMSI. 2016; 11 (2) :149-160
URL: http://ijmsi.ir/article-1-986-fa.html
ABSTRACTS IN PERSIAN Vol.11,No.2. مجله علوم ریاضی و انفورماتیک ایرانیان. 1395; 11 (2) :149-160

URL: http://ijmsi.ir/article-1-986-fa.html


چکیده:  

Please see the full text contains the Pesian abstracts for this volume.

نوع مطالعه: پژوهشي | موضوع مقاله: عمومى

ارسال نظر درباره این مقاله : نام کاربری یا پست الکترونیک شما:
کد امنیتی را در کادر بنویسید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علوم ریاضی و انفورماتیک می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2015 All Rights Reserved | Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

Designed & Developed by : Yektaweb