دوره 10، شماره 2 - ( 7-1394 )                   جلد 10 شماره 2 صفحات 123-134 | برگشت به فهرست نسخه ها


XML Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:

in This Volume N O A. ABSTRACTS IN PERSIAN - Vol. 10, No. 2. IJMSI. 2015; 10 (2) :123-134
URL: http://ijmsi.ir/article-1-842-fa.html
ABSTRACTS IN PERSIAN - Vol. 10, No. 2. مجله علوم ریاضی و انفورماتیک ایرانیان. 1394; 10 (2) :123-134

URL: http://ijmsi.ir/article-1-842-fa.html


چکیده:  

Please see the full text contains the Pesian abstracts for this volume.

نوع مطالعه: گزارش مورد | موضوع مقاله: عمومى

ارسال نظر درباره این مقاله : نام کاربری یا پست الکترونیک شما:
کد امنیتی را در کادر بنویسید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علوم ریاضی و انفورماتیک می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2015 All Rights Reserved | Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

Designed & Developed by : Yektaweb