دوره 10، شماره 1 - ( 1-1394 )                   جلد 10 شماره 1 صفحات 157-169 | برگشت به فهرست نسخه ها

XML Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:

in This Volume N O A. ABSTRACTS IN PERSIAN - Vol. 10, No. 1. IJMSI. 2015; 10 (1) :157-169
URL: http://ijmsi.ir/article-1-841-fa.html
ABSTRACTS IN PERSIAN - Vol. 10, No. 1. مجله علوم ریاضی و انفورماتیک ایرانیان. 1394; 10 (1) :157-169

URL: http://ijmsi.ir/article-1-841-fa.html


چکیده:  

Please see the full text contains the Pesian abstracts for this volume.

نوع مطالعه: گزارش مورد | موضوع مقاله: عمومى

ارسال نظر درباره این مقاله : نام کاربری یا پست الکترونیک شما:
کد امنیتی را در کادر بنویسید

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علوم ریاضی و انفورماتیک می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2018 All Rights Reserved | Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

Designed & Developed by : Yektaweb