دوره 12، شماره 1 - ( 1-1396 )                   جلد 12 شماره 1 صفحات 163-175 | برگشت به فهرست نسخه ها


XML Print


Download citation:
BibTeX | RIS | EndNote | Medlars | ProCite | Reference Manager | RefWorks
Send citation to:

Name of Authors In This Volume. ABSTRACTS IN PERSIAN Vol.12, No.1. IJMSI. 2017; 12 (1) :163-175
URL: http://ijmsi.ir/article-1-1114-fa.html
ABSTRACTS IN PERSIAN Vol.12, No.1. مجله علوم ریاضی و انفورماتیک ایرانیان. 1396; 12 (1) :163-175

URL: http://ijmsi.ir/article-1-1114-fa.html


چکیده:  

Please see the full text contains the Pesian abstracts for this volume.

نوع مطالعه: پژوهشي | موضوع مقاله: تخصصي

ارسال نظر درباره این مقاله : نام کاربری یا پست الکترونیک شما:
CAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علوم ریاضی و انفورماتیک می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2018 All Rights Reserved | Iranian Journal of Mathematical Sciences and Informatics

Designed & Developed by : Yektaweb